משפחת כוזהינוף

משפחת כוזהינוף היא מהמשפחות הדומיננטיות בתחום היהלומים בישראל ובעולם. המשפחה שהחלה את דרכה לפני כחמישה עשורים, השכילה לפתח את עסקיה בכל מוקדי הכוח בעולם והרחיבה את פעילותה בין היתר לארצות הברית, בלגיה ודרום אפריקה. לפני כעשור, המשפחה החליטה לנתב את עסקיה בעסקי הנדל”ן בהובלת הגברת נורית כוזהינוף. מאז ועד היום, החברה מאתרת, יוזמת, מקדמת ובונה פרויקטים בתחומי המגורים, ההתחדשות העירונית והמסחר בישראל. הניסיון הרב שצברה משפחת כוזהינוף בעולמות העסקים והמסחר, תודעת השירות הגבוהה, השאיפה המתמדת לאיכות ולמצוינות, החוסן הפיננסי המוכח ומערכת הקשרים והפורייה עם הבנקים וגופי ההון המובילים בישראל – כל אלו באים לידי ביטוי במגדל בראשית בבלי.

אדריכלים

תכנון מגדל בראשית בבלי היווה אתגר של ממש, בשל הצורך לחדש, להפתיע ולשבור את המוסכמות בעולם הבנייה. הפרויקט ממוקם בנקודה הגבוהה ביותר בשכונת בבלי ומוקף גינה ירוקה ובפארק המשתרע על 70 דונם. מיקומו הייחודי של המגדל מול קו הרקיע של תל אביב, הוביל אותנו לתכנן מגדל בצורת האות Y – תכנון המאפשר מבט פתוח מערבה, אל הים התיכון, מכל אחת מהדירות. להובלת הפרויקט נבחרה האדריכלית רחל פללר - מהאדריכליות המובילות בישראל, החתומה על אייקונים רבים בתחום המגורים בתל אביב: מגדלי אקירוב, מגדלי ,YOO מגדל פרישמן ועוד. צוות התכנון בהובלתה של פללר מתאפיין בניסיון ובמקצוענות רבת שנים, בחשיבה מעמיקה מחוץ לקופסה על ממשק החיים והמגורים ויותר מכל, בחדשנות ובתעוזה - תכונות שמובילות ליצירתם של האייקונים האדריכליים מהמובילים בישראל.

"Lorem ipsum dolor sit amet"
"Lorem ipsum dolor sit amet"

עיצוב פנים

אירמה אורנשטיין – מעצבת פנים בעלת מוניטין וניסיון בינלאומיים, אמונה על תכנון הפנים של החללים המשותפים במגדל בראשית בבלי. אירמה יצרה עולם אלגנטי על זמני, המשלב אלמנטים, טקסטורות וחומרים מגוונים, המעוצבים ומיוצרים באופן בלעדי לפרויקט.

ליווי משפטי

משרד עו”ד אביב טסה נמנה על המשרדים הוותיקים והמוכרים בישראל בתחום הנדל”ן וההתחדשות העירונית. הידע המקצועי הרחב, הניסיון רב השנים שצבר וההכרה לה הוא זוכה, מקנים למשרד א.ט. אביב טסה את מעמדו הבכיר בתחום זה. למשרד בקיאות רבה וידע מקצועי רחב בכל הקשור לתחום המקרקעין על כל היבטיו, בדגש על יזום פרויקטים יוקרתיים, הקמת מגדלי יוקרה ועסקאות מורכבות.

"Lorem ipsum dolor sit amet"
צרו קשר